UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Про нас

 

ФАРМБІОТЕСТ - сучасний медичний науково-дослідний центр, орієнтований на проведення порівняльних фармакокінетичних досліджень. На сьогодні ФАРМБІОТЕСТ - єдина в Україні дослідницька компанія із замкнутим циклом процесів, коли всі етапи дослідження (клінічний, біоаналітичний і статистичний) здійснюються однією юридичною особою, яка відповідає за якісне виконання кожної процедури.

Другий напрямок діяльності - надання медичних послуг жителям міста Рубіжне, а також населенню поруч розташованих міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна та прилеглих населених пунктів - всього 24 пункту забору аналізів, доставка біоматеріалу з яких здійснюється транспортом підприємства із забезпеченням «холодового ланцюга».

Підприємство має у своєму розпорядженні комплекс будівель загальною площею 4500 кв. м, в яких на цей момент організовано стаціонарне відділення на 36 ліжок, яке використовується для надання лікувально-профілактичної допомоги пацієнтам та діагностики широкого спектру захворювань.

На підприємстві працює колектив фахівців-лікарів: терапевт, кардіолог, акушер-гінеколог, травматолог, ендокринолог, невропатолог, лікарі ультразвукової діагностики.

Особливе значення в діагностичній роботі ФАРМБІОТЕСТ грає Клініко-діагностична лабораторія, оснащена автоматичними аналізаторами для проведення повного спектра клінічних лабораторних досліджень включаючи гематологічні, біохімічні дослідження, імуноферментний аналіз і ДНК-діагностику.

На даний момент для виконання аналітичних процедур методом ТМС використовується три тандемних мас-спектрометричних детектора виробництва AB Sciex (Канада). Підприємство має ліцензію на медичну практику, лабораторії ФАРМБІОТЕСТ атестовані ДП "Укрметртестстандарт".

ФАРМБІОТЕСТ здійснює свою діяльність відповідно до міжнародних стандартів, державних регуляторних вимог і стандартними операційними процедурами.