UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Про нас

ФАРМБІОТЕСТ - сучасний медичний науково-дослідний центр, орієнтований на проведення порівняльних фармакокінетичних досліджень. В даний час ФАРМБІОТЕСТ - єдина в Україні дослідницька компанія із замкнутим циклом процесів, коли всі етапи дослідження (клінічний, Біоаналітична і статистичний) здійснюються однією юридичною особою, яка відповідає за якісне виконання кожної процедури.

Друге направлення діяльності - надання медичної допомоги жителям міста Рубіжне, а також населені пункти поблизу Северодонецька, Лисичанська, Кременній і близьких населених пунктів - всього 24 пункти, які надають послуги біоматеріали з яких здійснюється транспортування підприємства з забезпеченням «холодового ланцюга».

Підприємство розташовує комплексно зданий загальною площею 4500 кв. м., в якій в даний час було організовано стаціонарне відділення на 36 ліжок, що використовується для виявлення лікувально-профілактичної допомоги пацієнта і діагностики широкого спектра захворювань. На підприємствах працює колектив спеціалістів-лікарів: терапевт, кардіолог, акушер-гінеколог, травматолог, ендокринолог, невропатолог, врачі ультразвукової діагностики. Особливе значення в діагностичній роботі ФАРМБИОТЕСТ грає Клініко-діагностична лабораторія, оснащена автоматичними аналізаторами для проведення повних спектральних клінічних лабораторних досліджень, включаючи гематологічні, біохімічні дослідження, імуноферментний аналіз і ДНК-діагностику.

В даний час для виконання аналітичних процедур методом ТМС використовуються три тандемних мас-спектрометричних детектора виробництва АБ Sciex (Канада). Підприємство має ліцензію на медичну практику, лабораторії ФАРМБИОТЕСТ атестовані ГП "Укрметртестстандарт".

ФАРМБИОТЕСТ здійснює свою діяльність у відповідності до міжнародних стандартів, державних регуляторних вимог та стандартних операційних процедур.