UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Кар'єра

Фармбіотест – компанія, що динамічно розвивається. Наша спеціалізація - комплексна медична діагностика і порівняльні фармакокінетичні дослідження. Ми цінуємо кадровий потенціал своїх співробітників і намагається його примножити. Гідна зарплата і кар'єрне зростання в дружньому колективі, де кожен відчуває себе частиною єдиного цілого, - ось що чекає того, хто стане членом нашої команди професіоналів.

Наші вимоги до претендентів: відмінні знання у своїй професії та спеціальності, досвід роботи і знання сучасних методів у своїй сфері діяльності, уважність, відповідальність, гарна здатність до навчання.

Ми пропонуємо: цікаву роботу в компанії, що розвивається, офіційне оформлення, комфортні умови роботи.

На цій сторінці Ви знайдете Анкету кандидата. Для того, щоб пройти попередню співбесіду, заповніть її і надішліть на email, вказаний в Анкеті. З Вами зв'яжеться наш фахівець для узгодження часу проведення співбесіди.

Сьогодні ми шукаємо фахівців:

 • Медична сестра (м. Рубіжне, м. Сєвєродонецьк, м. Лисичанськ, м. Бахмут)

Вимоги: середня медична освіта, вміння виконувати всі види маніпуляцій; досвід роботи за фахом.

 • Фельдшер-лаборант (лаборант в КДЛ)

Вимоги: досвід роботи в клініко-діагностичній лабораторії; знання медичної документації КДЛ.

 • Лікар-лаборант

Вимоги: вища медична (або біологічна) освіта; досвід роботи; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.

 • реєстратор медичний

Вимоги: відповідальність; впевнене користування ПК; здатність працювати в багатозадачному режимі; комунікабельність.

 • Лікар - фахівець з клінічних досліджень

Вимоги: вища медична освіта; чинний сертифікат фахівця; досвід роботи вітається; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.

 • Лікар-генетик

Вимоги: вища медична освіта, досвід роботи за фахом.

 • лікар УЗД

Вимоги: вища медична освіта; чинний сертифікат фахівця; володіння методикою доплерографії периферичних і центральних судин; професіоналізм; відповідальність.

 • лікар УЗД

Вимоги: вища медична освіта; чинний сертифікат фахівця; володіння УЗД пренатального скринінгу вагітних, професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.

 • Лаборант аналітичної лабораторії

Вимоги: вища освіта; досвід роботи на хроматографе; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.

 • Біостатистика (фахівець з обробки даних)

Вимоги: вища освіта (математика, комп'ютерна інженерія, медицина, фармація), володіння базовими знаннями з теорії ймовірності та математичної статистики, відповідальність і бажання вчитися.

 • Спеціаліст з організації харчування

Вимоги: вища освіта, (технології харчування, організація громадського харчування і т.п.), досвід роботи від 1 року, наявність санітарної книжки.

 • Системний адміністратор

Вимоги: знання основ роботи комп'ютерних мереж, серверів (ОС Windows, Linux) знання основ роботи IP телефонії (Asterisk), електронною поштою та сайту (postfix, dovecot, bind, apache2) знання базових принципів роботи і обслуговування оргтехніки; внутрішня мотивація до розвитку.

 • Інженер з обслуговування електронного устаткування

Впевнений користувач ПК (навички адміністрування, програмування є перевагою); досвід діагностики та ремонту електронної техніки; знання англійської мови (на рівні читання технічної документації) комунікабельність, дипломатичність, стресостійкість.

Завантажити анкету