UA

Луганська обл. м.Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54

Кар'єра

Динамічно зростаючій компанія Фармбіотест, спеціалізація якої - комплексна медична діагностика і порівняльні фармакокінетичні дослідження, цінує кадровий потенціал своїх співробітників і намагається його примножити. Гідна зарплата і кар'єрне зростання в дружньому колективі, де кожен відчуває себе частиною єдиного цілого, - ось що чекає того, хто стане членом нашої команди професіоналів.

Наші вимоги до претендентів: відмінні знання своєї професії та спеціальності, досвід роботи і знання сучасних методів у своїй сфері діяльності, уважність, відповідальність, гарна здатність до навчання.

Ми пропонуємо: цікаву роботу в компанії, що розвивається, офіційне працевлаштування, комфортні умови роботи.

На цій сторінці Ви знайдете Анкету кандидата. Для того, щоб пройти попередню співбесіду, заповніть її і надішліть на email, вказаний в Анкеті. З Вами зв'яжеться наш фахівець для узгодження часу проведення співбесіди.

Сьогодні ми шукаємо таких фахівців:

 • Завідувач КДЛ (лікар-лаборант)
  Вимоги: вища медична освіта; чинний сертифікат фахівця; досвід роботи від 3 років; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.
 • Медична сестра
  Вимоги: володіння навичками і методиками в / м ін'єкцій, досвід роботи за фахом, знання медичної документації сестринської справи.
 • Лікар-генетик
  Вимоги: вища медична освіта, досвід роботи за фахом.
 • Лікар-лаборант
  Вимоги: вища медична (або біологічна) освіта; досвід роботи вітається; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.
   
 • Лікар-дослідник
  Вимоги: вища медична освіта; чинний сертифікат фахівця; досвід роботи вітається; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.
   
 • Фельдшер-лаборант
  Вимоги: досвід роботи в клініко-діагностичної лабораторії; знання медичної документації КДЛ.
   
 • Лікар УЗД
  Вимоги: вища медична освіта; чинний сертифікат фахівця; володіння методикою доплерографії периферичних і центральних судин; професіоналізм; відповідальність.
   
 • Лікар УЗД
  Вимоги: вища медична освіта; чинний сертифікат фахівця; володіння УЗД перинатального скринінгу вагітних; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.
   
 • Хімік-аналітик
  Вимоги: вища освіта; досвід роботи на хроматографі; професіоналізм; дисциплінованість; відповідальність.
   
 • Медичний представник
  Менеджер з просування медичних (лабораторних) послуг
  Вимоги: вища медична (або фармацевтична) освіта; комунікабельність; відповідальність.

Завантажити анкету