UA

Луганська обл. м.Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54

Новини

28.07.2019

28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом

Всесвітній день боротьби з гепатитом проводиться щорічно 28 липня під егідою Міжнародного альянсу по боротьбі з гепатитом. Основною метою Дня є прагнення збільшити кількість населення, що знає про загрозу різних форм гепатиту.
 
Першим девізом Дня в 2008 році стала фраза «Я 12-й?» ( «Am I number 12?»), Підкреслює неймовірну поширеність захворювання - їм заражений кожен 12-й житель Землі.
Щорічно від гепатиту помирає більше мільйона чоловік, що також перевершує показники ВІЛ і онкологічних захворювань. Хронічний гепатит без лікування може протягом 15-30 років приводити до цирозу і раку печінки.
Вірусний гепатит - це запальне захворювання, що розвивається при впливі специфічних вірусів на клітини печінки і призводить до їх загибелі. Виявлено дві великі групи вірусних гепатитів.
Перша група - вірусні гепатити А (хвороба Боткіна) та Е. Зараження відбувається при вживанні води і їжі, інфікованої вірусом гепатиту, контактно-побутовим шляхом (від людини з будь-якими проявами хвороби). Цю групу гепатитів називають хворобою брудних рук.
Друга група - вірусні гепатити, що передаються в результаті контактів з кров'ю інфікованої людини, при сексуальних контактах і ін'єкціях. До них відносяться гепатити В, С і D
Велика частина інфікованих людей не підозрюють про зараження, так як захворювання може протікати безсимптомно. В цьому випадку гепатит діагностується тільки при лабораторному дослідженні крові.
Аналізи на виявлення гепатитів можуть бути якісними (вони вказують на наявність або відсутність вірусу в крові) або кількісними (встановлюють форму захворювання, допомагають контролювати перебіг хвороби і ефективність терапії).
У клініко-діагностичному центрі «Фармбіотест» Ви можете здати спеціалізовані біохімічні аналізи крові, які дозволять визначити не тільки факт наявності у Вас захворювання гепатитом, а й оцінити активність вірусних процесів. А це, в свою чергу, допоможе оцінити ризики виникнення цирозу і раку печінки.
Інтерпретувати аналізи і ставити діагноз може тільки лікар.
ВАЖЛИВО! Лише рання діагностика і своєчасне лікування може запобігти ускладненням захворювання, а також зараження членів сім'ї та інших людей.
Піклуємося про головне!
 

Новини

 • 23.12.2019

  Наші спортсмени - наше майбутнє!

  Компанія Фармбіотест, підтримує спортсменів регіону, та висловлює побажання подальших досягнень та підкорення нових висот на обраному шляху!

  04.12.2019

  УВАГА! МИ ВІДКРИЛИСЯ!

  СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ!
  ПЕРЕВІРТЕ СТАН ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ!

  07.11.2019

  УВАГА!

  У зв'язку зі збільшенням випадків зараження дифтерією, ми пропонуємо пройти обстеження на антитіла IgG до дифтерійного анатоксину в крові. Ці антитіла забезпечують захист організму від дифтерії, а також перебіг хвороби в легкій формі.

 • 23.08.2019

  Шановні клієнти!

  Напередодні свята хочемо повідомити Вам про те, що 24, 25, 26 серпня - вихідні дні.

  21.08.2019

  Паразитарні захворювання або "хвороби брудних рук" у дітей

  Діти молодшого віку дуже допитливі, їм все хочеться спробувати, погризти, погладити бездомну кішечку, приголубити маленьке цуценятко .... Така допитливість «малюків» може стати причиною паразитарних захворювань або «хвороби брудних рук».

  16.08.2019

  ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВЗЯТТЯ КРОВІ

  Рекомендації з підготовки до взяття крові у дітей від 1 дня до 12 місяців

 • 06.06.2019

  Обстеження перед поїздкою - запорука гарного відпочинку!

  Багато людей вже з нетерпінням чекають відпустку, щоб відправитися до моря. Важливо пам'ятати, що при зміні кліматичної зони організм відчуває підвищене навантаження - звикаючи до високої температури повітря, зміни вологості, а також нових продуктів харчування.

  14.05.2019

  Подбайте про здоров'я найближчих - про тих, хто все життя дбав про Вас!

  Нам так хочеться, щоб близька людина відчувала себе добре, щоб у нього ніколи нічого не боліло!

  26.04.2019

  Шановні наші клієнти та партнери!

  Клініко-діагностичний центр Фармбіотест, вітає Вас з прийдешнім Світлим святом Великодня! Нехай у Ваших родинах панує гармонія і щастя!