UA

Луганська обл. м.Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54

Новини

28.07.2019

28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом

Всесвітній день боротьби з гепатитом проводиться щорічно 28 липня під егідою Міжнародного альянсу по боротьбі з гепатитом. Основною метою Дня є прагнення збільшити кількість населення, що знає про загрозу різних форм гепатиту.
 
Першим девізом Дня в 2008 році стала фраза «Я 12-й?» ( «Am I number 12?»), Підкреслює неймовірну поширеність захворювання - їм заражений кожен 12-й житель Землі.
Щорічно від гепатиту помирає більше мільйона чоловік, що також перевершує показники ВІЛ і онкологічних захворювань. Хронічний гепатит без лікування може протягом 15-30 років приводити до цирозу і раку печінки.
Вірусний гепатит - це запальне захворювання, що розвивається при впливі специфічних вірусів на клітини печінки і призводить до їх загибелі. Виявлено дві великі групи вірусних гепатитів.
Перша група - вірусні гепатити А (хвороба Боткіна) та Е. Зараження відбувається при вживанні води і їжі, інфікованої вірусом гепатиту, контактно-побутовим шляхом (від людини з будь-якими проявами хвороби). Цю групу гепатитів називають хворобою брудних рук.
Друга група - вірусні гепатити, що передаються в результаті контактів з кров'ю інфікованої людини, при сексуальних контактах і ін'єкціях. До них відносяться гепатити В, С і D
Велика частина інфікованих людей не підозрюють про зараження, так як захворювання може протікати безсимптомно. В цьому випадку гепатит діагностується тільки при лабораторному дослідженні крові.
Аналізи на виявлення гепатитів можуть бути якісними (вони вказують на наявність або відсутність вірусу в крові) або кількісними (встановлюють форму захворювання, допомагають контролювати перебіг хвороби і ефективність терапії).
У клініко-діагностичному центрі «Фармбіотест» Ви можете здати спеціалізовані біохімічні аналізи крові, які дозволять визначити не тільки факт наявності у Вас захворювання гепатитом, а й оцінити активність вірусних процесів. А це, в свою чергу, допоможе оцінити ризики виникнення цирозу і раку печінки.
Інтерпретувати аналізи і ставити діагноз може тільки лікар.
ВАЖЛИВО! Лише рання діагностика і своєчасне лікування може запобігти ускладненням захворювання, а також зараження членів сім'ї та інших людей.
Піклуємося про головне!
 

Новини

 • 16.03.2020

  Шановні клієнти!

  ТОВ «Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» піклується про якісь послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. Ми вважаємо, що важливо інформувати Вас про заходи, які ми впровадили в нашому медичному центрі під час спалаху інфекції COVID-19 у світі.

  23.12.2019

  Наші спортсмени - наше майбутнє!

  Компанія Фармбіотест, підтримує спортсменів регіону, та висловлює побажання подальших досягнень та підкорення нових висот на обраному шляху!

  04.12.2019

  УВАГА! МИ ВІДКРИЛИСЯ!

  СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ!
  ПЕРЕВІРТЕ СТАН ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ!

 • 07.11.2019

  УВАГА!

  У зв'язку зі збільшенням випадків зараження дифтерією, ми пропонуємо пройти обстеження на антитіла IgG до дифтерійного анатоксину в крові. Ці антитіла забезпечують захист організму від дифтерії, а також перебіг хвороби в легкій формі.

  23.08.2019

  Шановні клієнти!

  Напередодні свята хочемо повідомити Вам про те, що 24, 25, 26 серпня - вихідні дні.

  21.08.2019

  Паразитарні захворювання або "хвороби брудних рук" у дітей

  Діти молодшого віку дуже допитливі, їм все хочеться спробувати, погризти, погладити бездомну кішечку, приголубити маленьке цуценятко .... Така допитливість «малюків» може стати причиною паразитарних захворювань або «хвороби брудних рук».

 • 16.08.2019

  ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВЗЯТТЯ КРОВІ

  Рекомендації з підготовки до взяття крові у дітей від 1 дня до 12 місяців

  06.06.2019

  Обстеження перед поїздкою - запорука гарного відпочинку!

  Багато людей вже з нетерпінням чекають відпустку, щоб відправитися до моря. Важливо пам'ятати, що при зміні кліматичної зони організм відчуває підвищене навантаження - звикаючи до високої температури повітря, зміни вологості, а також нових продуктів харчування.

  14.05.2019

  Подбайте про здоров'я найближчих - про тих, хто все життя дбав про Вас!

  Нам так хочеться, щоб близька людина відчувала себе добре, щоб у нього ніколи нічого не боліло!