UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

25.05.2021

ЦЕНТР З КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ США ПІДТВЕРДИВ ВИСОКУ ЯКІСТЬ ДОСЛІДЖЕНЬ «ФАРМБІОТЕСТА»

 

Для перевірки якості своєї роботи Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» обирає світових лідерів. І результати перевірок засвідчують — якість наших лабораторних досліджень відповідає найвищим міжнародним стандартам!

Щоб гарантувати належну якість досліджень у лабораторії ФАРМБІОТЕСТ щоденно здійснюється внутрішній контроль якості. Крім того, наша лабораторія регулярно бере участь у міжлабораторних порівняннях результатів вимірювань, що підтверджено відповідними сертифікати. Але особливо важливим для лабораторії є підтвердження високого рівня кваліфікації лабораторії в центрах МІЖНАРОДНОГО КОНТРОЛЮ якості досліджень.

Зокрема, точність та правильність лабораторних вимірювань для реалізації проєкту «BABY SCREEN» - розширеного неонатального скринінгу на виявлення 31 спадкового захворювання обміну речовин - перевіряється в Німеччині всесвітньо відомим центром REFERENCE INSTITUTE FOR BIOANALYTICS.

Та найбільшим досягненням нашої лабораторії, яка щоденно працює над удосконаленням своєї роботи, є підтвердження належної якості лабораторних визначень ЦЕНТРОМ З КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ США – CENTERS FOR DISEASE CONTROL AND PREVENTION (CDC).

В квітні «ФАРМБІОТЕСТ» отримав чергові результати міжлабораторного контролю якості досліджень від CDC. Згідно Proficiency testing CDC (Перевірка кваліфікації) лабораторія підтвердила повну відповідність результатів вимірювань тестових зразків надісланих CDC.

На сьогодні «ФАРМБІОТЕСТ» є першою та єдиною лабораторією з України, яка на міжнародному рівні виконує контроль якості лабораторних вимірювань, результати яких використовуються для виявлення хвороб обміну речовин.

Нагадаємо, CDC – Федеральна агенція міністерства охорони здоров’я США, є світовим лідером у забезпеченні та контролі якості надання медичної допомоги. Цей комплекс наукових центрів знаходиться на передньому краї сучасної медичної науки та виконує всеосяжні наукові дослідження задля протидії глобальним загрозам здоров’ю людства, покращення систем охорони здоров’я не тільки у США, а в інших країнах світу. Окремий напрямок діяльності CDC – це організація та контроль виконання скринінгу новонароджених на спадкові хвороби обміну речовин. Лабораторії більшості розвинутих країн світу, які виконують скринінг з метою виявлення генетичних, ендокринних та метаболічних порушень для десятків мільйонів новонароджених, співпрацюють із CDC.

Новини