RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54

Новости

22.10.2018

День аритмології

18 та 19 жовтня 2018 року КДЦ «Фармбіотест» прийняв участь у освітній науково-практичній конференції «День аритмології на Донеччині» та «День аритмології на Луганщині» для лікарів за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія», яка була проведена у форматі майстер-класу і включала в собі лекції провідних спеціалістів з питань клінічної аритмології, обговорення питань діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердь з урахуванням Національної настанови, останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів (2016–2018) та рішень Ради експертів Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України (2017).

Почесною головою на конференціях  був  Віце-президент НАМН України, президент ГО «Всеукраїнська Асоціація кардіологів України», академік НАМН України, д-р мед. наук,  професор В.М. КОВАЛЕНКО.

Модераторами конференцій були Голова ГО «Всеукраїнська Асоціація аритмологів України», д-р мед. наук, професор О.С. СИЧОВ, Головний кардіолог Луганської області Л.В. ШЕЛЕСТ, Головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню ДОЗ Донецької облдержадміністрації Н.В. НІКУЛЕНКО.

Програма обох конференцій була спрямована насамперед на освіту лікарів загальної практики – сімейних лікарів. Вона стосувалась імплементації новітніх досягнень і можливостей у лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань, зокрема аритмій серця.
Конференції проводились за ініціативою ГО «Всеукраїнська Асоціація аритмологів України» та Робочої групи з порушень ритму серця ГО «Всеукраїнська Асоціація кардіологів України», ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації.

Також у конференції, разом с КДЦ «Фармбіотест» прийняли участь  БОРЩАГІВСЬКИЙ ХІМФАРМЗАВОД (Україна), ДАРНИЦЯ (Україна), КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД (Україна), ФАРКОС (Україна), ЮРІЯ-ФАРМ (Україна), BERLIN-CHEMIE (Німеччина), MEDOCHEMI (Кіпр).

 

Новости