UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

18.01.2022

«Фармбіотест» - гарантія найвищої якості досліджень біохімії крові

Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» отримав результати перевірки від Українського референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України про успішно виконане дослідження: біохімічний аналіз крові.

«Наша лабораторія в рамках дослідження, визначала двадцять показників у наданих референс-центром зразках: аланінамінотрансфераза, альфа-амілаза, аспартатамінотрасфераза, білірубін загальний, білірубін прямий, білок, гама-глутамілтрасфераза, глюкоза, калій, кальцій загальний, креатинін, магній, натрій, сечова кислота, сечовина, тригліцериди, фосфатаза лужна, хлориди, холестерин загальний, холестерин ЛВЩ. Завдяки удосконаленню технологічного процесу, придбанню нового обладнання та регулярному підвищенню кваліфікації наших співробітників, лабораторія ФАРМБІОТЕСТУ виконала дослідження зі 100-відсотковою точністю», - повідомила завідувачка лабораторією Анна Казакова.

За її словами, визначення вказаних показників майже всі лікарі  використовують у своїй щоденній практиці. «Показники білків, вуглеводного обміну, печінкові та ниркові проби, електролітний обмін та ліпідограма – це найважливіші показники для визначення стану організму. Тож, наші клієнти та партнери можуть бути упевненими, що лабораторія ФАРМБІОТЕСТ видає результати досліджень найвищої якості», - підкреслила вона.

Нагадаємо, що лабораторія є постійним учасником Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань», тож на регулярній основі отримує контрольні матеріали від референс-центру згідно встановленого графіку.

В 2021 році «ФАРМБІОТЕСТ» в рамках Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань» Українського референс-центру взяв участь у перевірці таких комплексів як: онкомаркери, клінічний аналіз крові загальний, загальний аналіз сечі, глікозильований гемоглобін та коагулограма.

Новини