UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

26.11.2021

Фармбіотест – перша лабораторія Луганщини, яка дає можливість отримати COVID-сертифікат в програмі «ДІЯ», згенерований на підставі негативного ПЛР-тесту

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» в рамках програми поліпшення обслуговування клієнтів та надання сервісу європейського рівня регулярно удосконалює свої технічні можливості.

На сьогодні «Фармбіотест» - перша лабораторія в Луганській області, яка надає своїм клієнтам сертифікати за результатами ПЛР-тестування на SARS-CoV-2 , які автоматично підтягуються в програму «ДІЯ» у разі відсутності захворювання.

«Відтепер «Фармбіотест» видає результати ПЛР-тестування, на підставі яких в програмі «ДІЯ» автоматично формується сертифікат міжнародного зразка. Цей сертифікат надає можливість не витрачати час на особисте отримання результатів тестування в лабораторії. Його власник може користуватися тими ж перевагами, що надає і сертифікат про щеплення від SARS-CoV-2. Тобто завжди мати його під рукою у власному телефоні, де встановлено додаток «ДІЯ» та безперешкодно пересуватися містами протягом 72 годин. Це значно розширить можливості людей, які ще не встигли зробити щеплення від COVID-19 з різних причин», - повідомив директор КДЦ «Фармбіотест» Григорій Цапко.

Новини