UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

12.08.2021

«ФАРМБІОТЕСТ» приєднався до Всеукраїнського місячника тестування на вірусні гепатити, ініційованого МОЗ України

Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я МОЗ України, і долучився до Всеукраїнського місячника тестування на вірусні гепатити. В рамках кампанії, всі охочі протягом серпня 2021 року зможуть звернутися до лабораторії та отримати можливість пройти діагностику на вірусні гепатити С і В на акційних умовах.

Згідно зі статистикою, в Україні 1,3 мільйони громадян хворіють на вірусний гепатит С та понад 559 тисяч - хворіють на вірусний гепатит В. Втім, більшість хворих навіть не знають про свій діагноз і не проходять лікування. З метою обізнаності населення про хворобу, її виявлення та  профілактику розповсюдження, КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» бере участь у місячнику тестування під егідою МОЗ, та пропонує клієнтам скористатися спеціальною пропозицією. Зокрема, пройти тест на визначення сумарних антитіл до Вірусу гепатиту В HBsAg та Вірусу гепатиту С HCV, зробити тест FIB-4 -оцінка фіброзу печінки, або зробити комплексний аналіз на 8 показників «Здоров’я печінки» за вигідними цінами.

Нагадаємо, що вірусні гепатити В та С передаються через кров, тож, кожній дорослій людині варто регулярно проходити тестування на маркери вірусних гепатитів. Фактори ризику захворіти: ін’єкційне вживання наркотиків, проходження гемодіалізу, отримання хірургічних, стоматологічних та інших маніпуляцій, які передбачають контакт з кров’ю іншої людини.

Новини