UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

24.02.2021

«Фармбіотест» придбав надсучасне діагностичне обладнання світового рівня

«Фармбіотест» - передова лабораторія в Луганській області, яка має в своєму приладовому парку новітнє діагностичне обладнання міжнародного рівня від німецької фірми Siemens.

Сьогодні приладовий парк лабораторії поповнили імунохімічна система IMMULITE 2000XPi та інтегрований біохімічний аналізатор Dimension® EXL ™ 200.

За словами головного лікаря КДЦ «Фармбіотест» Григорія Цапка, ці прилади допомагають лабораторії виконувати ще більше точних аналізів за невеликий проміжок часу з бездоганною якістю.

«На теперішній час ми використовуємо новітній автоматичний аналізатор від компанії SIEMENS з високою продуктивністю і доведеною надійністю IMMULITE 2000XPi з найширшим автоматизованим меню діагностичних тестів, а також Інтегрований біохімічний аналізатор Dimension® EXL ™ 200, що поєднує в собі надійні функції для підвищення продуктивності і вдосконалену технологію хемілюмінесценції LOCI®.

Ці системи повністю автоматизують процедуру дослідження та забезпечують проведення великої кількості тестів. Тож, ми ще більше поліпшили свою продуктивність, ефективність та якість лабораторних досліджень», - підкреслив Григорій Цапко.

Ми не збираємось зупинятися на досягнутому, наша мета – сталий розвиток і удосконалення роботи. «Нам довіряють лікарі, нас обирають клієнти! Тож, наше головне завдання - виправдати цю довіру», - резюмував головний лікар.

Новини