UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

23.12.2021

«Фармбіотест» придбав сучасний і високоякісний гематологічний аналізатор Sysmex XS-500i

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» продовжує нарощувати виробничі потужності та оновлювати приладовий парк лабораторії. Остання новинка - гематологічний аналізатор Sysmex XS-500i.

За словами завідувачки лабораторією «Фармбіотест» Анни Казакової, Sysmex XS-500i – це сучасний гематологічний аналізатор, який дозволяє диференціювати лейкоцити на 5 популяцій, використовуючи лише 20 мкл цільної або капілярної крові незалежно від обраного режиму забору проби.

«Дослідження виконані за допомогою цього аналізатора - це допомога  лікарям отримати високоякісні та точні результати за короткий проміжок часу. Зокрема, аналізатор стане в нагоді для отримання надійних результатів під час визначення гемоглобіну у разі вираженої ліпемії та лейкоцитозу у пацієнта. Також допоможе у визначенні незрілих гранулоцитів та атипових клітин кровотворення.  Загалом, гематологічний аналізатор здатен обробляти 60 зразків крові на годину. Тож, його поява у лабораторії – ще один крок до сучасного європейського сервісу та підтвердження високих стандартів медичної діагностики», - пояснила завідувачка лабораторією.

Довідка. Sysmex Corporation – японська корпорація, яка займається охороною здоров'я. Нині корпорація виробляє майже весь спектр обладнання для медичних лабораторій, і є лідером та  еталоном виробництва гематологічних аналізаторів.  Сьогодні компанія постачає свої продукти на внутрішньому ринку та у більш ніж 190 країн світу. Вона має офіси та виробництва в Азії, Європі, Канаді, США, Австралії та Новій Зеландії.

Новини