UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

03.12.2021

ФАРМБІОТЕСТ розпочав співпрацю з ЛНУ імені Тараса Шевченка

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» продовжує роботу з освітянами та розширює перспективи залучення молодих науковців і спеціалістів до роботи у компанії.

Наприкінці листопада «Фармбіотест» з робочим візитом відвідали представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка: ректор ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" Олена Карман і завідувач кафедри хімії та технологій медичної діагностики та лікування В’ячеслав Степаненко.

В рамках наради представники вишу ознайомилися з особливостями роботи компанії, побували у лабораторіях «Фармбіотесту», де відбувається безпосереднє проведення досліджень. Також, для почесних гостей провели презентацію проєкту з розширеного неонатального скринінгу на 44 спадкові захворювання обміну речовин - «BABY SCREEN».

Після презентації сторони обговорили можливість проходження виробничих і переддипломних практик студентами університету, а також узгодили умови та вимоги до загальних та професійних компетентностей молодих спеціалістів.

За підсумком зустрічі представники КДЦ «Фармбіотест» та ЛНУ імені Тараса Шевченка підписали угоду про співпрацю.

«Ми завжди раді налагоджувати ефективну співпрацю з передовими закладами освіти регіону і країни. Водночас, ми готові забезпечити гідними умовами роботи перспективних молодих спеціалістів - випускників вишу», - прокоментував підписання угоди виконавчий директор «ФАРМБІОТЕСТ» Олексій Гуцол.

Новини