UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

20.12.2021

«Фармбіотест» став генеральним спонсором двох визначних спортивних турнірів в Рубіжному

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» продовжує сприяти розвитку спорту в Луганській області. Нещодавно компанія стала генеральним спонсором двох визначних спортивних подій у місті Рубіжне.

Зокрема, «Фармбіотест» підтримав 11-й турнір з волейболу пам’яті майстра спорту, тренера Валерія Зезюліна. За призові місця боролися дві команди з Донеччини, одна з Куп’янська та господарі поля – волейбольний клуб «Рубіжне». У фіналі луганські аматори поступилися донецьким профі з рахунком 1:2.

Крім того, компанія виступила генеральним спонсором 33-го традиційного новорічного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті Володимира Долгодушева. У турнірі грали 8 команд з Кремінної, Сєвєродонецька, Рубіжного та Сватового.

Залучення молоді до здорового способу життя, допомога в організації спортивних заходів та підтримка юних спортсменів для нашої компанії – традиційний пункт в роботі та можливість посприяти відкриттю нових зірок на спортивному небосхилі.

Бажаємо тренерам і спортсменам постійно удосконалювати свою майстерність для нових звершень та невпинно боротися за найвищі призові місця, медалі та кубки.

«Фармбіотест» – Піклуємося про головне!

Новини