UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

22.07.2021

«ФАРМБІОТЕСТ» в черговий раз підтвердив найвищу якість лабораторних досліджень на державному рівні

Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» підтвердив якість лабораторних досліджень в рамках Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань», координаторами якої є Український референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

Наша лабораторія є постійним учасником Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань», тож на регулярній основі отримує контрольні матеріали від референс-центру згідно встановленого графіку. В свою чергу, лабораторія самостійно, керуючись принципами актуальності та своєчасності, обирає необхідні для участі напрямки.

В липні лабораторія «ФАРМБІОТЕСТ» отримала результати про успішно виконану програму МПР «Гемостаз».

Коагулограмма – це комплекс досліджень, який враховує основні показники згортання крові: протромбіновий час, міжнародне нормалізоване відношення, тромбіновий час, активований частковий тромбопластиновий час і фібриноген. Значимість і важливість цього виду досліджень особливо зросла в період Ковід-пандемії, оскільки тромбоемболічні ускладнення цієї інфекції є загрозливими і часто смертельно небезпечними для життя. Даний вид досліджень дозволяє виявити ці ускладнення, тому чіткість і коректність визначення показників тут критично важлива.

За словами завідувачки лабораторії, лікаря-лаборанта Анни Казакової, зразки для перевірки, надіслані центром досліджуються, як і всі інші зразки, що надходять до лабораторії.

«Ми не приділяємо більше уваги контрольним зразкам, ніж іншим. Такий зразок аналізується в серії, це наша рутинна робота. Ми приділяємо максимальну увагу всім без виключення зразкам, тому що тільки так можна говорити про високий рівень наших досліджень», - підкреслила завідувачка лабораторії. 

В цьому році лабораторія «ФАРМБІОТЕСТ» в рамках Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань» Українського референс-центру вже встигла прийняти участь у перевірці таких комплексів як: онкомаркери, клінічний аналіз крові загальний, загальний аналіз сечі, глікозильований гемоглобін та коагулограма. Втім попереду роботи неменше.

«Ми цінуємо нашу репутацію і піклуємося про довіру, яку нам виказують наші клієнти щодня. Тому, регулярно здійснюємо контроль якості виконаних досліджень, на внутрішньому, державному, та на міжнародному рівнях. Саме це дає нам можливість упевнитися у високій якості наших досліджень і гарантувати максимальний сервіс та безпеку людям, які звертаються до нашої компанії», - підкреслив медичний директор ТОВ КДЦ «Фармбіотест» Григорій Цапко.

Новини