UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

24.11.2021

«Фармбіотест» відвідав міжнародну виставку в Мілані

Представники компанії «Фармбіотест» були запрошені та взяли участь у престижній міжнародній фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2021, що проходила в італійському Мілані.

На подію зібралися представники 1400 компаній зі 170 країн світу, аби презентувати свої розробки та знайти нових ділових партнерів.

Під час заходу для відвідувачів було представлено продукцію, що охоплює весь ланцюжок постачання фармацевтичної продукції - від API-інтерфейсів, обладнання та упаковки до аутсорсингу, готової продукції та біофармацевтичних препаратів.

«CPhI Worldwide» – це яскрава подія у фармацевтичній галузі, що поєднує під одним дахом тисячі професіоналів фармацевтики та постачальників з усього світу. Нам, як компанії, яка постійно знаходиться в пошуку нових та сучасних методів роботи, регулярно збагачує свої знання у проведенні клінічних досліджень, лабораторних послугах та логістиці, було дуже важливо відвідати цю виставку та налагодити певні робочі зв’язки з іноземними компаніями, - розповідає директор ТОВ КДЦ «Фармбіотест» Григорій Цапко. – Саме можливість поділитися досвідом з зарубіжними колегами та перейняти для себе найефективніші методи роботи дозволяють впевнено розвиватися компанії «Фармбіотест».

Фармбіотест - сучасний медичний науково-дослідний центр, орієнтований на проведення порівняльних фармакокінетичних досліджень. На сьогодні Фармбіотест - єдина в Україні дослідницька компанія із замкнутим циклом процесів, коли всі етапи дослідження (клінічний, біоаналітичний і статистичний) здійснюються однією юридичною особою, яка відповідає за якісне виконання кожної процедури.

Новини