UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

04.08.2021

«ФАРМБІОТЕСТ» виправдовує довіру клієнтів та лікарів по всій Україні

Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» отримав результати перевірки від Українського референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України про успішно виконане дослідження на глікозильований гемоглобін.

Цей аналіз показує середній рівень цукру в крові за останні три місяці, і є вкрай важливим показником для пацієнтів, хворих на цукровий діабет, для призначення або продовження лікування та дієти.

Тест виконувався за встановленою схемою дослідження і наша лабораторія показала 100% результат. Цей факт ще раз підтверджує, що пацієнти з підозрою на цукровий діабет, хворі зі встановленим діагнозом та лікарі-ендокринологи можуть повністю довіряти якості роботи нашої лабораторії.

Нагадаємо, що лабораторія є постійним учасником Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань», тож на регулярній основі отримує контрольні матеріали від референс-центру згідно встановленого графіку.

В цьому році «ФАРМБІОТЕСТ» в рамках Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань» Українського референс-центру вже встигла взяти участь у перевірці таких комплексів як: онкомаркери, клінічний аналіз крові загальний, загальний аналіз сечі, глікозильований гемоглобін та коагулограма.

Новини