UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

20.08.2021

Фармбіотест взяв участь у Програмі оцінки ефективності лабораторій, що проводилась Всесвітньою організацією охорони здоров’я

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» став учасником Програми оцінки ефективності лабораторій щодо виявлення SARS-CoV-2 методом ПЛР в 2020 році, що проводилась Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

У глобальному раунді перевірки кваліфікації для субнаціональних лабораторій для виявлення наявності SARS-CoV-2 шляхом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), організованої ВООЗ, лабораторія «Фармбіотесту» виконала дослідження панелі контрольних зразків та стовідсотково підтвердила якість отриманих результатів.

«Лабораторія Фармбіотесту була першою компанією на Луганщині, що почала робити визначення коронавірусної хвороби, спричиненої SARS-CoV-2 методом ПЛР, у розпал пандемії 2020 року. З першого дня роботи для нас головне правило – це контроль та висока якість виконаних досліджень. І сьогодні ми з гордістю констатуємо, наша команда вміє займати і роками тримати лідерські позиції в обраному напрямку», - підкреслив медичний директор «Фармбіотесту» Григорій Цапко.

Нагадаємо також, що на сьогодні «ФАРМБІОТЕСТ» є першою та єдиною лабораторією в Україні, яка на міжнародному рівні виконує контроль якості лабораторних вимірювань, результати яких використовуються для виявлення хвороб обміну речовин. Зокрема, це підтверджено всесвітньо відомим центром REFERENCE INSTITUTE FOR BIOANALYTICS з Німеччини та ЦЕНТРОМ з КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ США – CENTERS FOR DISEASE CONTROL AND PREVENTION (CDC USA).

Новини