UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

29.10.2021

Командувач Об’єднаних сил високо оцінив роботу сучасного клініко-діагностичного центру «Фармбіотест»

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк в ході робочої поїздки на Луганщину відвідав сучасний клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» у Рубіжному.

Почесних гостей ознайомили з роботою компанії, продемонстрували висококласну ПЦР-лабораторію, що не має аналогів в регіоні та розповіли про проєкти, які «Фармбіотест» реалізує сьогодні по всій Україні. Також поділилися планами про нові послуги, доступ до яких українці зможуть отримати вже наступного року.

«Ми вдячні за те, що у цей непростий для країни час, наші захисники роблять все, аби робота таких компаній, як «Фармбіотест» продовжувалася та була безпечною навіть на лінії розмежування контрольованої та непідконтрольної території Луганської області. Зі свого боку ми використовуємо весь діапазон можливостей, щоб задовольнити потреби людей у високоякісних дослідженнях», - підкреслив під час робочої зустрічі виконавчий директор ТОВ КДЦ «Фармбіотест» Олексій Гуцол.   

В свою чергу, командувач Об’єднаних сил зазначив, що сьогодні завдяки роботі компанії, люди, які перетинають лінію розмежування, мають змогу безпечно здати медичні тести у безконтактний спосіб та пройти тестування на антиген від коронавірусної хвороби і отримати результат вже за декілька хвилин.

«Той факт, що тут, на Луганщині, підприємства фармацевтичної та приватної медичної галузі успішно працюють - яскраво демонструє всім, що Україна навіть в умовах збройного протистояння російському агресору розвивається. Ми рухаємося у правильному, демократичному європейському напрямку. Об’єднані сили здатні забезпечити умови для нормальної роботи підприємств та достойного життя людей. Наші спільні зусилля і військових і цивільних поступово наближують час нашої Перемоги, бо лише у єдності можна досягти мети» - підкреслив Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Новини