UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

16.03.2020

Шановні клієнти!

ТОВ «Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» піклується про якісь послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. Ми вважаємо, що важливо інформувати Вас про заходи, які ми впровадили в нашому медичному центрі під час спалаху інфекції COVID-19 у світі.

Запобіжні заходи

Відповідно з рекомендаціями ВООЗ та МОЗ України, ми розробили заходи для забезпечення подальшого надання якісних медичних послуг клієнтам ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ», зберігаючи при цьому безпеку наших співробітників, відвудувачів медичного центру. Пропонуємо до Вашої уваги ключові моменти цього плану у формі відповідей на наступні запитання:

1. Чи проходили співробітники навчання по використанню засобів індивідуального захисту задля уникнення поширення вірусної інфекції?

Весь персонал компанії (внутрішній і зовнішній) був проінформований і проінструктований щодо регулярного виконання гігієнічних процедур і використання засобів індивідуального захисту.

2. Чи виконуються у клінічному відділенні, лабораторіях, офісі та інших приміщеннях підприємства ефективні заходи задля обмеження поширення вірусної інфекції?

В профілактичних цілях у приміщеннях ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ», де перебувають люди, була збільшена частота вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів та впроваджена низька додаткових спеціальних заходів, таких як щоденна дезінфекція дверних ручок та інших поверхонь, яких торкаються руками співробітники. Крім того, в медичніх приміщеннях були розміщені дезінфікуючі засоби для кліентів та відвідувачів.

В команді медичних працівників ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» проведено навчання з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та алгоритму дій у випадку підозри гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV у співробітників, клієнтів або відвідувачів компанії.

3. Чи існують які-небудь особливі урядові застережні заходи в зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу COVID-19?

Відповідно до рішення Уряду, з 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин для усіх закладів освіти.

4. Чи проводиться в ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» інструктаж з миття рук та гігієни при кашлі та чханні?

Весь персонал компанії був проінструктований про те, як правильно дотримуватися гігієни рук та як уникнути поширення вірусу при кашлі або чханні. У компанії поширюються спеціальні листівки, що опубліковані Міністерство охорони здоров’я України та включають офіційні рекомендації ВООЗ.

Керівництво ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» уважно стежить за інформацією про поширення епідемії коронавірусу COVID-19, рекомендаціями і порадами, які поширюються Урядом і Міністерством охорони здоров'я України.

На даний момент ми продовжуємо працювати в звичайному режимі.

Дякуємо що обрали нас!

 

Новини