UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

03.07.2020

«КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019»

Згідно результатів ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні, компанія «ФАРМБІОТЕСТ», отримала почесне звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019».

«Зірка Якості» – це незалежна Національна рейтингова компанія, що здійснює комплексні програми оцінювання підприємств різних напрямків діяльності, у тому числі й медичних закладів.

Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території Україні, сприяти суспільному визнанню підприємства.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактора в прийнятті рішення. Це єдина в Україні система - неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

Велика вдячність, за таку високу оцінку нашої роботи!

Команда компанії ФАРМБІОТЕСТ, має намір рухатись тільки у напрямку до перемог!

Піклуємось про головне!

Новини