UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

30.12.2021

«Лідер року 2021»: «Фармбіотест» увійшов в когорту лідерів економічного рейтингу України

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» отримав незалежну бізнес-нагороду «Лідер року 2021». Підґрунтям для нагородження стали результати рейтингу суб’єктів господарювання України.

«Фармбіотест» зайняв одразу два «золотих» місця у Національному бізнес-рейтингу: 2 місце (золото) серед суб’єктів господарювання України у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» та 5 місце (золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг».

«Нагорода «Лідер року 2021» - це чергове підтвердження, що кропітка робота, постійний внутрішній та зовнішній контроль якості, злагоджені дії висококваліфікованих співробітників та прагнення виправдати довіру лікарів, клієнтів і партнерів – призводить до успіху та сталого розвитку компанії», - підкреслив директор ТОВ КДЦ «Фармбіотест» Григорій Цапко.

Довідка: Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту громадян України.

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності і стабільності підприємств України. Є частиною міжнародної спільноти успішних організацій — Союзу НБР, який 17 років поспіль визначає і популяризує провідні суб'єкти підприємництва країн Європи і Азії.

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Нагадаємо, що «Фармбіотест» визнаний інвестиційно-привабливою компанією, згідно експертної думки керівника по залученню інвестицій проекту USAID "Економічна підтримка Східної України".

Новини