UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

06.06.2019

Обстеження перед поїздкою - запорука гарного відпочинку!

Багато людей вже з нетерпінням чекають відпустку, щоб відправитися до моря. Важливо пам'ятати, що при зміні кліматичної зони організм відчуває підвищене навантаження - звикаючи до високої температури повітря, зміни вологості, а також нових продуктів харчування. Всі ці фактори можуть призвести до зниження імунітету і загострення хронічних захворювань. Ось чому перед поїздкою лікарі рекомендують здати аналізи і дізнатися, наскільки організм готовий до «відпочинку».

Необхідно здати загальний клінічний і біохімічний аналізи крові, що дозволить отримати первинні відомості про стан організму.
Вкрай важливо перед поїздкою в теплі краї обстежити дітей, так як їх організм особливо вразливий і відчуває велике адаптаційне навантаження. Дітей доцільно обстежити на вірусні інфекції, які можуть проявити себе при ослабленому імунітеті. Наприклад, це може бути цитомегаловірус або вірус Епштейн-Барра. Тому важливо перед поїздкою здати аналіз крові на антитіла IgG і IgM до подібних інфекцій. За результатами аналізів бажано проконсультуватися з лікарем.

Перед поїздкою і особливо після повернення з відпустки, важливо здати аналізи на приховані паразитарні інфекції (гельмінтози, лямблії, токсоплазмоз), тому що спека і підвищена вологість - відмінне середовище для розмноження в продуктах харчування бактерій і мікробів, які стають причиною кишкових інфекцій.

Новини