UA

Луганська обл. м.Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54

Новини

06.06.2019

Обстеження перед поїздкою - запорука гарного відпочинку!

Багато людей вже з нетерпінням чекають відпустку, щоб відправитися до моря. Важливо пам'ятати, що при зміні кліматичної зони організм відчуває підвищене навантаження - звикаючи до високої температури повітря, зміни вологості, а також нових продуктів харчування. Всі ці фактори можуть призвести до зниження імунітету і загострення хронічних захворювань. Ось чому перед поїздкою лікарі рекомендують здати аналізи і дізнатися, наскільки організм готовий до «відпочинку».

Необхідно здати загальний клінічний і біохімічний аналізи крові, що дозволить отримати первинні відомості про стан організму.
Вкрай важливо перед поїздкою в теплі краї обстежити дітей, так як їх організм особливо вразливий і відчуває велике адаптаційне навантаження. Дітей доцільно обстежити на вірусні інфекції, які можуть проявити себе при ослабленому імунітеті. Наприклад, це може бути цитомегаловірус або вірус Епштейн-Барра. Тому важливо перед поїздкою здати аналіз крові на антитіла IgG і IgM до подібних інфекцій. За результатами аналізів бажано проконсультуватися з лікарем.

Перед поїздкою і особливо після повернення з відпустки, важливо здати аналізи на приховані паразитарні інфекції (гельмінтози, лямблії, токсоплазмоз), тому що спека і підвищена вологість - відмінне середовище для розмноження в продуктах харчування бактерій і мікробів, які стають причиною кишкових інфекцій.

Новини

 • 23.12.2019

  Наші спортсмени - наше майбутнє!

  Компанія Фармбіотест, підтримує спортсменів регіону, та висловлює побажання подальших досягнень та підкорення нових висот на обраному шляху!

  04.12.2019

  УВАГА! МИ ВІДКРИЛИСЯ!

  СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ!
  ПЕРЕВІРТЕ СТАН ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ!

  07.11.2019

  УВАГА!

  У зв'язку зі збільшенням випадків зараження дифтерією, ми пропонуємо пройти обстеження на антитіла IgG до дифтерійного анатоксину в крові. Ці антитіла забезпечують захист організму від дифтерії, а також перебіг хвороби в легкій формі.

 • 23.08.2019

  Шановні клієнти!

  Напередодні свята хочемо повідомити Вам про те, що 24, 25, 26 серпня - вихідні дні.

  21.08.2019

  Паразитарні захворювання або "хвороби брудних рук" у дітей

  Діти молодшого віку дуже допитливі, їм все хочеться спробувати, погризти, погладити бездомну кішечку, приголубити маленьке цуценятко .... Така допитливість «малюків» може стати причиною паразитарних захворювань або «хвороби брудних рук».

  16.08.2019

  ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВЗЯТТЯ КРОВІ

  Рекомендації з підготовки до взяття крові у дітей від 1 дня до 12 місяців

 • 28.07.2019

  28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом

  Всесвітній день боротьби з гепатитом проводиться щорічно 28 липня під егідою Міжнародного альянсу по боротьбі з гепатитом. Основною метою Дня є прагнення збільшити кількість населення, що знає про загрозу різних форм гепатиту.

  14.05.2019

  Подбайте про здоров'я найближчих - про тих, хто все життя дбав про Вас!

  Нам так хочеться, щоб близька людина відчувала себе добре, щоб у нього ніколи нічого не боліло!

  26.04.2019

  Шановні наші клієнти та партнери!

  Клініко-діагностичний центр Фармбіотест, вітає Вас з прийдешнім Світлим святом Великодня! Нехай у Ваших родинах панує гармонія і щастя!