UA

Луганська обл. м.Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54

Новини

06.06.2019

Обстеження перед поїздкою - запорука гарного відпочинку!

Багато людей вже з нетерпінням чекають відпустку, щоб відправитися до моря. Важливо пам'ятати, що при зміні кліматичної зони організм відчуває підвищене навантаження - звикаючи до високої температури повітря, зміни вологості, а також нових продуктів харчування. Всі ці фактори можуть призвести до зниження імунітету і загострення хронічних захворювань. Ось чому перед поїздкою лікарі рекомендують здати аналізи і дізнатися, наскільки організм готовий до «відпочинку».

Необхідно здати загальний клінічний і біохімічний аналізи крові, що дозволить отримати первинні відомості про стан організму.
Вкрай важливо перед поїздкою в теплі краї обстежити дітей, так як їх організм особливо вразливий і відчуває велике адаптаційне навантаження. Дітей доцільно обстежити на вірусні інфекції, які можуть проявити себе при ослабленому імунітеті. Наприклад, це може бути цитомегаловірус або вірус Епштейн-Барра. Тому важливо перед поїздкою здати аналіз крові на антитіла IgG і IgM до подібних інфекцій. За результатами аналізів бажано проконсультуватися з лікарем.

Перед поїздкою і особливо після повернення з відпустки, важливо здати аналізи на приховані паразитарні інфекції (гельмінтози, лямблії, токсоплазмоз), тому що спека і підвищена вологість - відмінне середовище для розмноження в продуктах харчування бактерій і мікробів, які стають причиною кишкових інфекцій.

Новини

 • 16.03.2020

  Шановні клієнти!

  ТОВ «Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» піклується про якісь послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. Ми вважаємо, що важливо інформувати Вас про заходи, які ми впровадили в нашому медичному центрі під час спалаху інфекції COVID-19 у світі.

  23.12.2019

  Наші спортсмени - наше майбутнє!

  Компанія Фармбіотест, підтримує спортсменів регіону, та висловлює побажання подальших досягнень та підкорення нових висот на обраному шляху!

  04.12.2019

  УВАГА! МИ ВІДКРИЛИСЯ!

  СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ!
  ПЕРЕВІРТЕ СТАН ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ!

 • 07.11.2019

  УВАГА!

  У зв'язку зі збільшенням випадків зараження дифтерією, ми пропонуємо пройти обстеження на антитіла IgG до дифтерійного анатоксину в крові. Ці антитіла забезпечують захист організму від дифтерії, а також перебіг хвороби в легкій формі.

  23.08.2019

  Шановні клієнти!

  Напередодні свята хочемо повідомити Вам про те, що 24, 25, 26 серпня - вихідні дні.

  21.08.2019

  Паразитарні захворювання або "хвороби брудних рук" у дітей

  Діти молодшого віку дуже допитливі, їм все хочеться спробувати, погризти, погладити бездомну кішечку, приголубити маленьке цуценятко .... Така допитливість «малюків» може стати причиною паразитарних захворювань або «хвороби брудних рук».

 • 16.08.2019

  ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВЗЯТТЯ КРОВІ

  Рекомендації з підготовки до взяття крові у дітей від 1 дня до 12 місяців

  28.07.2019

  28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом

  Всесвітній день боротьби з гепатитом проводиться щорічно 28 липня під егідою Міжнародного альянсу по боротьбі з гепатитом. Основною метою Дня є прагнення збільшити кількість населення, що знає про загрозу різних форм гепатиту.

  14.05.2019

  Подбайте про здоров'я найближчих - про тих, хто все життя дбав про Вас!

  Нам так хочеться, щоб близька людина відчувала себе добре, щоб у нього ніколи нічого не боліло!