UA

Луганська обл. м.Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

22.06.2020

Відкрите звернення до Президента

Президенту України Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Секретарю РНБО України Олексію ДАНИЛОВУ

Командувачу ООС Володимиру КРАВЧЕНКУ

Голові Луганської обласної ВЦА Сергію ГАЙДАЮ

Голові Донецької обласної ВЦА Павлу КИРИЛЕНКУ

Народному депутату України Максиму ТКАЧЕНКУ

Народному депутату України Владлену НЕКЛЮДОВУ

 

Відкрите звернення керівництва компанії «Фармбіотест»

            Звертаємося до Вас з реальною практичною пропозицією щодо надання допомоги державним органам у боротьбі з епідемією коронавірусу в нашій країні в цілому і на території Донбасу, зокрема.

            Так, з 19 червня 2020 року відновлено роботу КПВВ «Станиця Луганська», який фактично відіграє роль єдиного шляху сполучення з окупованими територіями Луганської області. Тільки за одну добу з території ОРЛО до підконтрольної Україні частини області увійшло більше 400 осіб, понад півтора десятка з яких були відправлені «на обсервацію». Решта, встановивши додаток «Дій вдома» (передбачає 14-денну самоізоляцію), розбрелися  регіоном. Саме розбрелися, оскільки реально проконтролювати їх переміщення та соціальні контакти навряд чи можливо, не варто займатися самообманом. І так - кожного дня!

            Таким чином, враховуючи дуже складну і неконтрольовану епідеміологічну ситуацію на окупованих територіях і значну міграцію населення через вказаний пункт пропуску, ми з кожним днем наражаємо на серйозну небезпеку величезну кількість людей. Вважаємо, що наслідки такої позиції з контролю і виконання карантинних заходів можуть бути дуже трагічними. Якщо не змінити підходи по міграції через пункти пропуску на лінії розмежування і кордоні, найближчим часом нам варто очікувати значного спалаху хвороби на території проведення ООС.

            Ми ні в якому разі не хочемо обмежити в правах наших співвітчизників - українців, які проживають в ОРДЛО. Навіть навпаки - ми наполягаємо на використанні можливості забезпечити їм гідні умови і свободу дій!

            Пропонуємо досить простий і ефективний підхід до вирішення вказаної проблеми.

1. Особи, які бажають перетнути КПВВ з боку ОРДЛО, зобов'язані здати кров для проведення аналізу на наявність / відсутність антитіл до коронавірусу (дослідження виконується методом ІФА). При позитивних результатах тестування, здійснюватиметься аналіз на COVID-19 методом ПЛР, який і буде визначальним для ухвалення рішення про перетин контрольно-пропускного пункту.

2. Для відбору біозразків безпосередньо на КПВВ необхідно організувати медичний пункт, оснащений за всіма діючими правилами, а також Інтернетом для вирішення всіх комунікаційних питань. Доставка в лабораторію повинна здійснюватися мінімум два рази на добу з виконанням вимоги «холодового ланцюга».

            Вказані заходи дозволять максимально знизити ризики, успішно контролювати виконання карантину і істотно знизити малоефективне витрачання бюджетних коштів, які щодня йдуть на утримання за державний рахунок осіб, яких відправляють з КПВВ на обсервацію!

            Клініко - діагностичний центр «Фармбіотест», який володіє усіма необхідними компетенціями та з 1 червня 2020 року вже виконує відповідні дослідження з використанням методик ПЛР і ІФА, готовий взяти відповідальність за організацію і реалізацію зазначених заходів спільно з державними органами та установами.

Підкреслюємо, що це є не «комерційною пропозицію», а відповідальним громадянським підходом людей бізнесу в цей непростий для нашої держави час.

З повагою,

Головний лікар ТОВ "КДЦ "ФАРМБІОТЕСТ"                                                                                                              Григорій ЦАПКО

 

Завантажити офіційне звернення

 

 

Новини

 • 03.07.2020

  «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019»

  Згідно результатів ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні, компанія «ФАРМБІОТЕСТ»,  отримала почесне звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019».

  30.06.2020

  Шановні клієнти!

  Обсервація, самоізоляція осіб у зв’язку з перетином державного кордону ПРИПИНЯЄТЬСЯ у разі одержання НЕГАТИВНОГО результату тестування на COVID-19 методом ПОЛІМЕРАЗНОЇ ЛАНЦЮГОВОЇ РЕАКЦІЇ, який проведено після перетину державного кордону...

  27.05.2020

  «ФАРМБИОТЕСТ» начал тестирование на SARS-CoV-2 (COVID-19) для жителей Донбасса

  С 1 июня 2020 года КДЦ «ФАРМБИОТЕСТ» оказывает услугу тестирования на носительство вируса SARS-CoV-2 и антитела к SARS-CoV-2 IgG, IgМ. Сдать анализы могут все желающие, направление врача не обязательно. При  себе иметь паспорт или другие документы, удостоверяющие личность.

 • 22.05.2020

  «Фармбиотест» возобновляет клинисследования и вводит обязательное тестирование их участников на SARS-CoV-2

  В связи со смягчением условий карантина, Клинико-диагностический центр «Фармбиотест» (г. Рубежное), специализирующийся  на проведении клинических исследований по изучению фармакокинетики лекарственных средств, планирует возобновление работы клинического отделения и вводит обязательное тестирование участников исследований и медицинского персонала на носительство вируса SARS-CoV-2.

  21.04.2020

  Увага!

  21 квітня 2020 року розпочинає роботу УЗД кабінет
  за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Хіміків, 37
  Ультразвуковий діагностичний сканер SAMSUNG HS40

  16.03.2020

  Шановні клієнти!

  ТОВ «Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» піклується про якісь послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. Ми вважаємо, що важливо інформувати Вас про заходи, які ми впровадили в нашому медичному центрі під час спалаху інфекції COVID-19 у світі.

 • 23.12.2019

  Наші спортсмени - наше майбутнє!

  Компанія Фармбіотест, підтримує спортсменів регіону, та висловлює побажання подальших досягнень та підкорення нових висот на обраному шляху!

  04.12.2019

  УВАГА! МИ ВІДКРИЛИСЯ!

  СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ!
  ПЕРЕВІРТЕ СТАН ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ!

  07.11.2019

  УВАГА!

  У зв'язку зі збільшенням випадків зараження дифтерією, ми пропонуємо пройти обстеження на антитіла IgG до дифтерійного анатоксину в крові. Ці антитіла забезпечують захист організму від дифтерії, а також перебіг хвороби в легкій формі.