UA

Луганська обл. м.Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

21.08.2019

Паразитарні захворювання або "хвороби брудних рук" у дітей

Діти молодшого віку дуже допитливі, їм все хочеться спробувати, погризти, погладити бездомну кішечку, приголубити маленьке цуценятко .... Така допитливість «малюків» може стати причиною паразитарних захворювань або «хвороби брудних рук».

Особливість паразитарних хвороб - їх хронічний перебіг, паразити можуть перебувати в організмі тривалий час, і гострі симптоми захворювання можуть не проявлятися. Внаслідок цього, при перших підозрах необхідно діагностувати захворювання.
У клініко-діагностичному центрі «Фармбіотест» можна пройти повне лабораторне дослідження на наявність подібних інфекцій (пакет аналізів «Паразитарний комплекс максимальний») або здати аналіз крові на окремі види паразитарних захворювань. Найпоширенішими є аскаридоз, токсокароз, лямбліоз.
Детальну інформацію щодо цін і термінів виконання аналізів Ви можете отримати за телефоном (050) 471 29 38

Коротко про поширених паразитарних захворюваннях:
Аскаридоз
Його збудниками є аскариди - паразитичні черв'яки, яйця яких відкладаються в грунті і можуть зберігати свою живучість довгі роки. Зараження відбувається, як правило, на дитячих майданчиках і пісочницях. Яйця паразитів потрапляють в організм і при вживанні немитих овочів, зелені і фруктів. В організмі вони перетворюються в личинки, які проникають в кров. Починається зараження кишечника, печінки, легенів, що викликає крововилив. В кінцевому підсумку личинки розвиваються у дорослих особин, опиняючись в тонкому кишечнику. Аскариди виділяють продукти свого обміну, що викликає сильну алергію і становить загрозу для життя.
Симптоми аскаридозу: раптові болі живота, блідість шкіри, зменшення апетиту і зниження маси тіла, нудота, рідкий стілець або запори, поганий сон і скрип зубами, а також збільшення частоти простудних та інфекційних захворювань. Перші ознаки захворювання пропадають через два тижні. Визначити аскаридоз можна здавши аналіз крові на Аскарида (Ascaris lumbricoides) - ціна аналізу 100 грн.
Лямбліоз
Збудником хвороби є лямблії. Зараження відбувається при контакті з зараженими предметами, а також при контакті з інфікованою людиною. Лябліі поселяються в тонкій кишці і жовчному міхурі. Спочатку захворювання проходить тихо і непомітно, симптоми проявляються лише протягом трьох тижнів.
Симптомами захворювання є водянистий пронос, нудота, здуття і болю в животі, можуть з'явитися і шкірні висипання. Симптоми можуть пропадати, а потім знову з'являтися. Важливо при перших підозрах здати аналіз крові на Лямблії (Lamblia intestinalis) - ціна аналізу 100 грн.
Токсокароз
Збудниками цього захворювання є паразити, які живуть в кишечнику собак і кішок. Тому інфікування відбувається, коли діти грають з тваринами або через відкладення в місцях, де вони грають (від залишків шерсті, залишків екскрементів тварин, інше). Личинки, потрапивши в кишечник, починають проникати в кров і заражати весь організм, що призводить до запальної алергічної реакції. Частково личинки можуть потрапити в печінку, легені, очі, мозок, викликаючи їх ураження.
Симптоми захворювання неявні, можуть виражатися як загальна слабкість, втрата апетиту, головний біль і біль у животі, висип, кашель. Рекомендується періодично проводити обстеження дитини, якщо він контактує з тваринами. Виявляють токсокароз при здачі аналізу крові на Токсокароз (Toxocara spp) - ціна аналізу 100 грн.

Новини

 • 27.05.2020

  «ФАРМБИОТЕСТ» начал тестирование на SARS-CoV-2 (COVID-19) для жителей Донбасса

  С 1 июня 2020 года КДЦ «ФАРМБИОТЕСТ» оказывает услугу тестирования на носительство вируса SARS-CoV-2 и антитела к SARS-CoV-2 IgG, IgМ. Сдать анализы могут все желающие, направление врача не обязательно. При  себе иметь паспорт или другие документы, удостоверяющие личность.

  22.05.2020

  «Фармбиотест» возобновляет клинисследования и вводит обязательное тестирование их участников на SARS-CoV-2

  В связи со смягчением условий карантина, Клинико-диагностический центр «Фармбиотест» (г. Рубежное), специализирующийся  на проведении клинических исследований по изучению фармакокинетики лекарственных средств, планирует возобновление работы клинического отделения и вводит обязательное тестирование участников исследований и медицинского персонала на носительство вируса SARS-CoV-2.

  21.04.2020

  Увага!

  21 квітня 2020 року розпочинає роботу УЗД кабінет
  за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Хіміків, 37
  Ультразвуковий діагностичний сканер SAMSUNG HS40

 • 16.03.2020

  Шановні клієнти!

  ТОВ «Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» піклується про якісь послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. Ми вважаємо, що важливо інформувати Вас про заходи, які ми впровадили в нашому медичному центрі під час спалаху інфекції COVID-19 у світі.

  23.12.2019

  Наші спортсмени - наше майбутнє!

  Компанія Фармбіотест, підтримує спортсменів регіону, та висловлює побажання подальших досягнень та підкорення нових висот на обраному шляху!

  04.12.2019

  УВАГА! МИ ВІДКРИЛИСЯ!

  СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ!
  ПЕРЕВІРТЕ СТАН ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ!

 • 07.11.2019

  УВАГА!

  У зв'язку зі збільшенням випадків зараження дифтерією, ми пропонуємо пройти обстеження на антитіла IgG до дифтерійного анатоксину в крові. Ці антитіла забезпечують захист організму від дифтерії, а також перебіг хвороби в легкій формі.

  23.08.2019

  Шановні клієнти!

  Напередодні свята хочемо повідомити Вам про те, що 24, 25, 26 серпня - вихідні дні.

  16.08.2019

  ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВЗЯТТЯ КРОВІ

  Рекомендації з підготовки до взяття крові у дітей від 1 дня до 12 місяців