UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

12.10.2020

«Фармбіотест» з Луганщини налагодив співпрацю з польськими партнерами для протидії поширенню коронавірусу

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» з Луганщини розпочав з польською біотехнологічною компанією сумісний проект, спрямований на протидію коронавірусу.

У рамках протидії поширенню коронавірусній інфекції в Україні клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» з міста Рубіжного налагодив співпрацю з відомою польською компанією Inno-Gene (м. Познань).

Так, між підприємствами була підписана рамкова угода, ратифікована обома сторонами. Зазначена співпраця стосується здебільшого спільної розробки та використання нових технологій тестування РНК та ДНК матеріалів – насамперед, зразків тестування на SARS-Cov-2.
Inno-Gene – польська інноваційна біотехнологічна компанія, яка спеціалізується на розробці нових медичних девайсів та експрес-тестів.

Як зазначає головний лікар КДЦ «Фармбіотест» Григорій Цапко, «наша співпраця носить стратегічне значення для боротьби з поширенням інфекції в Україні. На даний час нами ведеться спільний аналіз наукових даних з метою вивчення шляхів та можливостей імплементації в нашу повсякденну практику сучасних інноваційних медичних технологій та виробів. Вони дозволять більш ефективно здійснювати відбір, транспортування та аналіз результатів. Уся ця робота спрямована на те, щоб наші клієнти якомога скоріше отримували результат, таким чином забезпечивши безпеку як для них самих, так і для лікарів, які контактують з потенційними носіями вірусу, їх оточення».
«Фармбіотест» - медичний науково-дослідний центр, який спеціалізується на фармакокінетичних дослідженнях ліків, діагностиці метаболічних порушень та має сучасні аналітичні потужності для проведення молекулярно- генетичних досліджень.

Нагадаємо, що на початку вересня «Фармбіотест» увійшов по п'ятірки лідерів серед лабораторій України за кількістю проведених ПЛР-досліджень на носійство коронавірусу.

Новини