UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

12.10.2021

ПРЕДСТАВНИКИ «ФАРМБІОТЕСТУ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ МЕДИЧНІЙ ВИСТАВЦІ «PUBLIC HEALTH»

Представники компанії «ФАРМБІОТЕСТ» взяли участь у найбільшій в Україні 30-ій Міжнародній медичній виставці «Public Health», що проходила в Києві на початку жовтня.

«Для своєї роботи наша компанія обирає тільки найкращі світові медичні розробки, адже ми піклуємося про головне – про здоров’я кожної людини, яка звертається до нас. Тому міжнародна виставка «PUBLIC HEALTH» - чудова нагода побачити новітні медичні технології, ознайомитися на практиці з їх застосуванням та обрати для себе кращі варіанти. Ми розуміємо, що на сьогодні передові технології в медицині суттєво впливають на якість діагностики і лікування. І наше завдання – завжди знаходитись в пошуку найбільш ефективних рішень, щоб підвищити рівень надання наших послуг», - повідомив під час заходу директор Клініко-діагностичного центру «ФАРМБІОТЕСТ» Григорій Цапко.

Новітнє медичне обладнання на виставці представили понад 250 виробників з десятків країн світу. Серед презентованих сучасник розробок - апарат ультразвукової діагностики, оснащений штучним інтелектом, апарати для швидкого виявлення COVID-19 та цукрового діабету, нові методи швидкої та якісної дезінфекції операційних та реанімаційних палат та багато інших важливих медичних приладів та виробів. Крім того, під час виставки фахівці «Фармбіотесту» взяли участь у науково-практичних заходах за напрямками лабораторної діагностики, хімічного аналізу та генетики.

За підсумками заходу представники «Фармбіотесту» досягли ряд домовленостей  про співпрацю з іноземними та вітчизняними компаніями з метою впровадження сучасних європейських технологій в роботу компанії.

Новини