UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

17.05.2021

«В БОРОТЬБІ ЗА ЖИТТЯ»: «ФАРМБІОТЕСТ» СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ЩОРІЧНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ВИБІР КРАЇНИ»

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» з Луганщини став переможцем щорічної всеукраїнської премії «Вибір країни». Ефективну діяльність компанії оцінили в боротьбі з поширенням коронавірусу COVID-19.

«Мета премії «Вибір Країни» - відзначити найкращі компанії України і сприяти їх розвитку. Тож нам дуже приємно, що роботу нашого клініко-діагностичного центру в черговий раз визнали ефективною. Ми щоденно працюємо над тим, щоб надавати нашим клієнтам медичні послуги на найвищому рівні. Керуючись стандартами світової медицини та досвідом передових медичних компаній, дослідників та науковців, ми постійно довершуємо якість своїх лабораторних досліджень та шукаємо новітні підходи для покращення свого сервісу. Тому премія «Вибір країни» - це заслужена спільна перемога всього нашого колективу і підтвердження довіри наших клієнтів», - зазначив головний лікар КДЦ «Фармбіотест» Григорій Цапко, коментуючи здобуття премії.

Нагадаємо, що Премія «Вибір Країни» – вивчає та аналізує 49 відкритих джерел інформації про українські компанії. Ініціатори премії розробили власну методику URSA-50, яка за допомогою математичної формули аналізує усі компанії України та сегментує їх. У сукупності це гарантує високу якість і прозорість дослідницьких проектів.

Нагорода вручається тільки одній компанії в кожному виді діяльності і підтверджує її високі досягнення за минулий рік.

«Вибір Країни» є членом Торгово-промислової палати України, що гарантує надійність премії.

«Фармбіотест» - Нам довіряють лікарі, нас обирають клієнти!

Новини