UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

Новини

03.11.2021

Високоточне обладнання експертного класу та кваліфіковані фахівці – запорука якісних досліджень у ФАРМБІОТЕСТ

Представники компанії ФАРМБІОТЕСТ взяли участь у вебінарі від ДП «Луганськстандартметрологія», що проходив  в рамках інформаційно-просвітницької кампанії, започаткованої Міністерством економіки України.

У вебінарі на тему «Актуальні питання метрологічного забезпечення медичних установ (закладів) Луганської області» взяли участь понад 60 учасників.

Під час зустрічі учасники вебінару підкреслили особливу необхідність точних вимірювань в умовах пандемії. «Ми всі знаємо, що результати досліджень та вимірювань дуже важливі. Адже одна десята або навіть одна сота можуть вплинути на встановлення точного діагнозу та початку правильного лікування. Тому, вважаю, що цей вебінар є надзвичайно важливим, як для спеціалістів стандартметрології, так і для медиків», - зауважила генеральний директор ДП «Луганськстандартметрологія» Ольга Сисоєва.

В ході виступу на вебінарі, керівник підрозділу молекулярно-генетичних досліджень та діагностики метаболічних порушень ФАРМБІОТЕСТА Марина Обод зазначила, що перевірка якості досліджень – пріоритет роботи компанії. Внутрішній контроль якості на підприємстві виконується щоденно згідно встановленого графіка.

Для своєї роботи ФАРМБІОТЕСТ використовує тільки новітнє діагностичне обладнання міжнародного рівня. Зокрема, на початку року приладовий парк лабораторії поповнили імунохімічна система IMMULITE 2000XPi та інтегрований біохімічний аналізатор Dimension® EXL ™ 200 від німецької фірми Siemens. Ці прилади допомагають лабораторії виконувати максимум точних аналізів за невеликий проміжок часу з бездоганною якістю.

Вдале поєднання високоточного обладнання та кваліфікованих фахівців дозволяють компанії здійснювати перевірку якості досліджень і на міжнародному рівні. Зокрема, компанія підтвердила якість лабораторних досліджень в рамках програми міжнародного зовнішнього контролю якості-2021 LABQUALITY (Фінляндія) для виявлення РНК SARS-CoV-2. Також, «ФАРМБІОТЕСТ» став учасником Програми оцінки ефективності лабораторій з виявлення SARS-CoV-2 методом ПЛР у 2020 році, яка проводилася Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Крім того, точність і правильність лабораторних вимірювань для реалізації проекту «BABY SCREEN» - розширеного неонатального скринінгу - перевіряється в Німеччині всесвітньо відомим центром Reference Institute For Bioanalytics. А особлива гордість компанії - якість лабораторних визначень ФАРМБІОТЕСТ підтверджено Центром по контролю і профілактиці захворювань США - Centers For Disease Control And Prevention (CDC).

«Сьогодні ФАРМБІОТЕСТУ вдається утримувати лідерські позиції та виправдовувати довіру лікарів, клієнтів та партнерів. Адже постійний розвиток, самовдосконалення та впровадження світових стандартів в рутинну роботу компанії –  запорука якісно виконаних досліджень та наданих послуг», - резюмувала представниця ФАРМБІОТЕСТУ.

Новини