RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54 (Рубежное); +38 (050) 326-72-17 (Северодонецк)

Новости

07.05.2021

«Фармбіотест» допоможе визначити силу вашого імунітету до коронавірусу SARS-CoV-2

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» продовжує допомагати громадянам у боротьбі із поширенням хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У зв’язку з цим наша компанія запроваджує новий вид аналізів – дослідження на визначення нейтралізуючих антитіл (сумарні) до S-білку коронавірусу COVID-19. Цей тест дозволяє визначити рівень імунної відповіді організму людини на вірус.

Як відомо, імунна система у відповідь на потрапляння будь-якого інфекційного агенту виробляє специфічні білки – антитіла. В тому числі, і коли до організму потрапляє коронавірус.

На першому тижні захворювання утворюються імуноглобуліни М (IgM). Приблизно через місяць хвороби, антитіла IgM заміняються на більш стійкі імуноглобуліни G-(IgG). Перші показують наявність в організмі гострої інфекції, другі ж - говорять про те, що в організмі була коронавірусна інфекція і організм дав імунну відповідь. Антитіла допомагають боротися з різними структурними білками вірусу.

Наявність IgG без ідентифікації його до вірусного білку (S або N), є лише маркером перенесеної інфекції, а його числова кількість не може дати розуміння про силу імунної відповіді організму або про сформований імунітет.

Виявлення ж антитіл до S-білку (Spike) - дозволяє судити про наявність протективного (захисного) імунітету, який міг сформуватися, як після перенесеного захворювання, так і після вакцинації.

Після вакцинації організм виробляє тільки один тип антитіл - до S-білку, а обидва типи мають лише ті, хто перехворів. Тому дослідження може бути використано для оцінки гуморальної імунної відповіді після вакцинації від коронавірусної інфекції, а також після перенесеного COVID-19.

Тому, щоб дослідити рівень імунної відповіді організму людини до спайкового S-білку коронавірусу потрібно визначити сумарну кількість нейтралізуючих антитіл.

Новий аналіз, що пропонує своїм клієнтам наша компанія, допомагає визначити рівень імунної відповіді, оцінити ефективність вакцинації та дає змогу визначити тривалість захисного імунітету від хвороби.

Коли робити тест, що визначає міцність імунітету до коронавірусу?

  • перехворіли на коронавірусну хворобу
  • хворіли безсимптомно
  • після вакцинації.

Зробити тест можна на пунктах КДЦ «Фармбіотест» у містах Луганської та Донецької областей, а також у місті Дніпро. Адреси та контакти пунктів вказані на нашому сайті.

ЦІНА аналізу - 420 гривень. Термін виконання – 36 годин.

КДЦ «Фармбіотест»  Піклуємось про головне! 

Новости