RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54 (Рубежное); +38 (050) 326-72-17 (Северодонецк)

Новости

12.03.2021

«ФАРМБІОТЕСТ» провів робочу зустріч з всесвітньо відомим клінічним фармакологом Джоном Тебо

В Рубіжне до Клініко-діагностичного центру «ФАРМБІОТЕСТ» завітав всесвітньо відомий клінічний фармаколог Джон Тебо (John Thebault).

Джон Тебо (John Thebault) – легендарна особистість у світі медицини. Він був першим доктором медицини, який створив відділення клінічної фармакології у Франції. Це відділення згодом стало одним з найбільших в Європі.

До того ж, доктор Тебо провів безпосередньо чи опосередковано понад 2000 досліджень фази I фармацевтичних продуктів за участю здорових добровольців, велику кількість досліджень фази II та багато досліджень косметичних, фотозахисних засобів тощо. Крім того, він відомий і заснуванням багатьох науково-дослідницьких організацій, що стали провідними в Європі.

Також доктор Тебо брав активну участь не тільки у науковій діяльності, а й в розвитку бізнесу в декількох стартапах, працюючи переважно від імені інвесторів або сам як інвестор.

Для поважного гостя на «Фармбіотесті» провели екскурсію та поділилися власними напрацюваннями. Крім того, Джон Тебо ознайомився з роботою ПЛР-лабораторії, де також зробив ПЛР-тестування на виявлення коронавірусу SARS-COV-2. 

Також представники «Фармбіотесту» обговорили з фармакологом можливість спільної роботи і подальші дії для виходу української компанії на європейський ринок.

Після ознайомчої екскурсії на підприємство Джон Тебо високо оцінив здобутки нашої лабораторії та поділився власним досвідом роботи, зокрема, щодо проведення клінічних досліджень.

Новости