RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54 (Рубежное); +38 (050) 326-72-17 (Северодонецк)

Новости

04.03.2021

«Фармбіотест» розпочав співпрацю з Туристичною асоціацією Луганської області

В рамках заходів щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби та для підтримки розвитку місцевого туризму, підписано меморандум про співпрацю та взаємодію між ТОВ «КДЦ «Фармбіотест» і Туристичною асоціацією Луганської області.

У церемонії підписання меморандуму взяли участь: головний лікар Клініко-діагностичного центру «Фармбіотест» Григорій Цапко та голова громадської організації «Туристична асоціація Луганської області» Олег Невениця.

За словам Олега Невениці, туристичний ринок наразі відновлюється після локдауну і жителі Луганської області вже почали подорожувати у: Єгипет, Туреччину, Домініканську Республіку та Занзібар. Втім, згідно сучасних вимог, всі туристи повинні мати документ, що підтверджує відсутність носійства коронавірусної інфекції.

«Для мене, як людини, яка працює у туристичному бізнесі очевидно, що часто виникають неочікувані поїздки, і тут постає проблема – швидко зробити тест на коронавірус і отримати результат. Бувають такі випадки, коли людині потрібно летіти у понеділок і тест повинен бути зробленим на вихідних. Сьогодні – це непросто. Тому, я сподіваюсь, що наша співпраця з «Фармбіотест», допоможе людям оперативно робити тести на ковід і отримувати необхідні довідки. Тести – це питання номер один!», - зауважив Олег Невениця, після підписання меморандуму.

У свою чергу головний лікар «Фармбіотесту» Григорій Цапко зазначив, що субота та неділя у лабораторії – робочі дні. Тож, питань в оперативному виконанні тестів у клієнтів – не виникатиме.

«Сьогодні «Фармбіотест» у встановлений строк надає своїм клієнтам бланк результата дослідження, затверджений МОЗ. Підкреслю, що довідки нашої лабораторії мають QR-код, який дозволяє отримати електронну версію результату аналізу. Крім того, на виконання вимог регулятора – Міністерства охорони здоров’я України, для виготовлення бланків з результатами тестів, ми використовуємо папір з водяними знаками. Таким чином, ми зробили все, аби максимально убезпечити своїх клієнтів від підробок», - повідомив Григорій Цапко.

Після підписання документа, сторони обговорили та визначили наступні кроки та взаємні дії для ефективної співпраці на користь клієнтів. 

Нагадаємо, що лабораторія ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ», діє на підставі Ліцензії МОЗ України АЕ № 638042 від 15.01.2015р., та згідно Свідоцтву ДСТУ  ISO 10012:2005 від 09.09.2019, та виконує дослідження на COVID-19 методом ПЛР після проведення процедур верифікації, відповідно до Наказа МОЗ України від 28.03.2020 № 722.

Новости