RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54 (Рубежное); +38 (050) 326-72-17 (Северодонецк)

Новости

12.04.2021

«Фармбіотест» вивчає новітні тест-системи, що визначають COVID-19 та його британський штам

У квітні до Клініко-діагностичного центру «Фармбіотест» завітали представники українського виробника лікарських засобів європейського рівня - АТ «Фармак» для налагодження плідної співпраці у боротьбі з коронавірусом.

«Фармбіотест» як відома в Україні і за кордоном компанія, що використовує новітні підходи в проведенні досліджень та наданні медичних послуг, зацікавилась новою розробкою АТ «Фармак». Зокрема, тест-системою «ЗТ-ПЛР мультиплексна тест-система SARS-CoV-2».

За основу цієї тест-системи було взято тест TaqPath™ COVID‑19 RT‑PCR Kit (Thermo Scientific, США), що має авторизацію американського регуляторного органу FDA. Для виробництва набору «Фармак» використовує високоякісні компоненти, вироблені в США.

Командою дослідників компанії було підтверджено, що нова ПЛР тест-система, крім вже поширених штамів, виявляє також і новий штам коронавірусу – британський.

Під час зустрічі команда «Фармбіотеста» змогла особисто переконатися у дієвості та якості української розробки і провести тестування.

Крім того, для гостей на «Фармбіотесті» провели екскурсію та представили обладнання експертного рівня, яке використовується для проведення досліджень.

Після екскурсії на робочій нараді було визначено можливість спільних кроків для поєднання досвіду і нових розробок двох компаній, що працюють задля підвищення якості медичного обслуговування в Україні. 

Новости