RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54 (Рубежное); +38 (050) 326-72-17 (Северодонецк)

Новости

13.09.2021

«ФАРМБІОТЕСТ» ВИЗНАНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ПРИВАБЛИВОЮ КОМПАНІЄЮ

Не дивлячись на складні виклики економіки Східної України, проблеми в промисловості, загострені збройним конфліктом, є підприємства, які навіть у кризовий час продовжують розвиватися і залучати інвесторів. Серед таких підприємств – Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест».

Цей факт відзначив у своїй публікації на сайті «Економічна правда» керівник по залученню інвестицій проекту USAID "Економічна підтримка Східної України" Володимир Черв’яков.

Експерт зазначив, що велику роль в розвитку економіки регіону грають інвестиції, і на щастя, в Луганській та Донецькій областях є підприємства, які залишаються перспективними для інвестицій.

«Привабливою є сфера медичних і наукових досліджень, про що свідчить досвід залучення висококваліфікованих фахівців компанією "Фармбіотест" у Рубіжному на Луганщині», - зазначає експерт. «Руйнування попередньої економічної моделі створює можливість для побудови інноваційної економіки Східної України. Час для потенційних інвесторів та підприємців починати нові проєкти в Донецькій та Луганській областях давно настав», - підкреслив керівник по залученню інвестицій проекту USAID "Економічна підтримка Східної України" Володимир Черв’яков.

Зазначимо, що ФАРМБІОТЕСТ з особливою увагою ставиться як до підбору співробітників, так і до удосконалення технологій та обладнання. На початку року приладовий парк лабораторії поповнили імунохімічна система IMMULITE 2000XPi та інтегрований біохімічний аналізатор Dimension® EXL ™ 200. Це новітнє діагностичне обладнання міжнародного рівня від німецької фірми Siemens, що надає максимум можливостей для здійснення великої кількості досліджень високої якості.

Крім того, щоб гарантувати належну якість досліджень у лабораторії «Фармбіотест» щоденно здійснюється внутрішній контроль якості. Лабораторія регулярно бере участь у міжлабораторних порівняннях результатів вимірювань, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Зокрема, наша лабораторія стала учасником Програми оцінки ефективності лабораторій щодо виявлення SARS-CoV-2 методом ПЛР, що проводилась Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). У глобальному раунді перевірки кваліфікації для субнаціональних лабораторій для виявлення наявності SARS-CoV-2 шляхом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), організованої ВООЗ, лабораторія «Фармбіотесту» виконала дослідження панелі контрольних зразків та стовідсотково підтвердила якість отриманих результатів, про що свідчить відповідний сертифікат.

Також, за підсумком участі у програмі LABQUALITY (фінська незалежна сервісна компанія, яка функціонує на ринку майже 50 років і має представництва в 55 країнах) для виявлення РНК SARS-CoV-2, ми отримали офіційній звіт з підтвердженням 100% якості наших лабораторних досліджень з виявлення РНК коронавірусу. Що дозволяє нам бути впевненими у високій якості досліджень.

До того ж, на сьогодні «Фармбіотест» є першою та єдиною лабораторією з України, яка на міжнародному рівні виконує контроль якості лабораторних вимірювань, результати яких використовуються для виявлення хвороб обміну речовин. Зокрема, точність та правильність лабораторних вимірювань для реалізації проєкту «BABY SCREEN» - розширеного неонатального скринінгу на виявлення спадкових захворювань обміну речовин - перевіряється в Німеччині всесвітньо відомим центром REFERENCE INSTITUTE FOR BIOANALYTICS. Та найбільшим досягненням нашої лабораторії, яка щоденно працює над удосконаленням своєї роботи, є підтвердження належної якості лабораторних визначень ЦЕНТРОМ З КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ США – CENTERS FOR DISEASE CONTROL AND PREVENTION (CDC).

Новости