RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54 (Рубежное); +38 (050) 326-72-17 (Северодонецк)

Новости

06.10.2021

«ФАРМБІОТЕСТ» ВЗЯВ УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ В РИМІ

Представники компанії «Фармбіотест» взяли участь у конгресі Міжнародної асоціації терапевтичного лікарського моніторингу та клінічної токсикології (IATDMCT 2021), який проходив наприкінці вересня в Римі.

IATDMCT – це організація, створена міжнародною групою вчених та лікарів для комунікації в рамках напрямку терапевтичного моніторингу лікарських засобів та клінічної токсикології у всьому світі.

У заході брали участь фахівці з медичних університетів, лабораторій та клінік США, Італії, Австралії, Німеччини, Китаю, Бельгії та Франції.

Програма конгресу включала проведення засідань 9 круглих столів, особливу увагу було приділено фармакології та терапевтичному моніторингу лікарських засобів (TDM), фармакогенетиці, фармакометрії, TDM в онкології, TDM біопрепаратів, нанотехнологіям та наномедицині. В розділі, що стосувався клінічної токсикології, обговорювались питання зловживання наркотиками в клінічній токсикології та гігієни навколишнього середовища.

У рамках заходу представники «Фармбіотесту» представили власний досвід дослідження біоеквівалентності препарату «Фавіпіравір-Мікрохім», який є першим зареєстрованим в Україні генериком проти коронавірусної хвороби SARS-CoV-2.

Нагадаємо, що у вересні минулого року японська компанія Fujifilm Toyama Chemical провела клінічні дослідження та отримала докази ефективності використання препарату «Авіган» (фавіпіравір) для лікування хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією. У квітні 2020 року оригінальний препарат був внесений до переліку ліків для запобігання поширення коронавірусного захворювання в Україні. Створити генерик препарату вирішили на український фармацевтичній компанії «Мікрохім». У розпал пандемії, на базі лабораторії «Фармбіотест» були проведені всі необхідні дослідження. Вони підтвердили, що препарат відповідає всім стандартам та протоколам, встановленим МОЗ. Таким чином, українці отримали доступний препарат, який впливає на патогенез коронавірусу.

Завдяки участі в конгресі, «Фармбіотест» також отримав можливість перейняти досвід зарубіжних колег та розглянути пропозиції щодо впровадження інноваційних методик в рутинну роботу компанії, адже ефективна імплементація розробок світових лідерів медичної галузі – один з головних напрямків стратегії розвитку нашого центру.

За підсумком заходу «Фармбіотест» отримав пропозиції та досягнув домовленості про подальшу співпрацю з рядом іноземних медичних компаній та контрактних дослідницьких організацій.

Новости