RU

Луганская обл. г. Рубежное, ул. Почаевская, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗИ (запись): +38 (050) 304-62-54 (Рубежное); +38 (050) 326-72-17 (Северодонецк)

Новости

15.02.2021

«ФАРМБІОТЕСТ» допоможе СНУ ім. Даля у вдосконаленні освітніх програм для студентів інженерних спеціальностей

Ректорка СНУ ім. Даля Ольга Поркуян та викладачі, що є гарантами освітніх програм спеціальностей 161 – Хімічні технології та інженерія та 101 – Екологія відвідали з ознайомчою екскурсією Клініко-діагностичний центр «ФАРМБІОТЕСТ» в рамках виконання договору про співпрацю.

Сучасний науково-дослідний центр КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» з Рубіжного стрімко розвивається та постійно потребує нових кваліфікованих інженерних кадрів, тож зацікавлений у вдосконаленні програм підготовки студентів.

Особливості виробництва центру потребують від молодих спеціалістів глибоких знань вищої математики, фізичної та загальної хімії, основ менеджменту тощо, тому на «ФАРМБІОТЕСТ» готові посприяти науковцям-початківцям ще під час навчання ознайомитися з потребами сучасного ринку праці та отримати необхідні практичні знання на новітньому високотехнологічному обладнанні.

Під час робочої екскурсії-наради освітяни ознайомились з особливостями виробничих процесів, обговорили вимоги до загальних та професійних компетенцій молодих спеціалістів, провели дискусію із технічними фахівцями підприємства щодо можливостей організації виробничих та переддипломних практик студентів.

За підсумком зустрічі представники КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» та СНУ ім. Даля створили план спільних дій на рік та розпочали роботу над вдосконаленням освітніх програм для низки інженерних спеціальностей.

 

 

 

 

 

Новости