UA

Луганська обл. м. Рубіжне, вул. Почаївська, 9

+38 (050) 471-29-38

УЗД (запис): +38 (050) 304-62-54 (Рубіжне); +38 (050) 326-72-17 (Сєвєродонецьк)

ЧОМУ Я ПІДУ ЗДАВАТИ АНАЛІЗИ В ФАРМБІОТЕСТ!

Тому що:

- Клініко-діагностичний центр "Фармбіотест" має бездоганну репутацію. Тут працюють кваліфіковані фахівці. Ввічливий персонал. Запитайте у Ваших знайомих!
 - в лабораторії "Фармбіотест" використовуються вакуумні системи для забору крові, що робить процедуру безпечною, швидкою, якісної і менш болісно.
 - в лабораторії "Фармбіотест" Вашій дитині нададуть максимум уваги, і вона не буде боятися уколів.
- в лабораторії "Фармбіотест" оптимальні співвідношення ціна / якість. У порівнянні з іншими лабораторіями тут більш доступні ціни.
 -  Клініко-діагностичний центр "Фармбіотест" пропонує систему знижок на комплексні дослідження. Ви можете пройти поглиблене обстеження за прийнятними цінами, не відкладаючи це до "кращих" часів.
 - в лабораторії "Фармбіотест" можна здати аналізи без направлення лікаря, якщо Ви точно знаєте, які показники Ви хочете перевірити. Можливо, Ваш доктор у відпустці або іншому місті ...
 - по телефонній заявці кваліфіковані фахівці лабораторії виконують відбір крові на дому, і Вам не потрібно турбуватися, як доставити в лікарню хвору дитину або літню людину.
  - усі аналізи біологічного матеріалу виконуються у власній лабораторії "Фармбіотест" (в м.Рубіжне).
 - доставка біоматеріалу в лабораторію з пунктів, розташованих в Луганській, Донецькій та Харківській областях, виконується обладнаними автомобілями з дотриманням низькотемпературного режиму.
 - клініко-діагностична лабораторія "Фармбіотест" обладнана сучасними роботизованими аналітичними комплексами провідних світових виробників, що забезпечують мінімальну участь людини і, відповідно, виникнення помилки.
 - в клініко-діагностичному центрі впроваджена лабораторна інформаційна система, що забезпечує контроль руху зразків від моменту відбору до видачі результатів аналізів; "Фармбіотест" є учасником Національної програми міжлабораторного контролю якості і регулярно його робота тестується референтною лабораторією, що гарантує точність і надійність результатів і допомагає встановити правильний діагноз.
 - за результатом не обов'язково приходити в пункт відбору проб, відповідь Вам надішлють електронною поштою або Ви самі можете його подивитися он-лайн на сайті компанії.
 - в лабораторії "Фармбіотест" гнучкий графік. Вам не потрібно відпрошуватися з роботи, щоб здати аналізи в поліклініці. Ви можете прийти в суботу.

 

 - в клініко-діагностичному центрі "Фармбіотест" можна не тільки здати аналізи, але і пройти УЗД, а також потрапити на прийом до хорошого лікаря.

Приходьте! У клініко-діагностичному центрі "Фармбіотест" дійсно Дбають про Головне - про Вас і Ваше здоров'я!